top of page

Služby

tradiční dům

HYPOTÉKY

Koupě nemovitost nebo výstavba rodinného domu je pro spoustu lidí významným životním rozhodnutím (milníkem). Neumějí si přitom, ale vůbec představit, o jaký kolotoč vyjednávání a předávání dokumentů z jedné strany na druhou, se jedná. Mým úkolem je, aby klienti prošli tímto procesem snadno, rychle a bez stresu. Nechte zkrátka administrativu na mě. Další oblastí je pomoc při refinancování a případně vypořádání dědictví či majetku. I v těchto záležitostech jsem nápomocná a pomohu zařídit, aby celý proces proběhl hladce a bez zbytečných komplikací.

plavecký bazén
Rozmazané Busines People

ÚVĚRY

Někdy se stane, že ke splnění určitých cílů či snů nemáte dostatek vlastních prostředků a vede k nim cesta jen přes úvěr. I s tím Vám mohu pomoci, ukážu Vám nabídky různých bank a navrhnu nejlepší a nejvýhodnější řešení přímo pro Vás. Lze si půjčit téměř na cokoliv, ale raději se na mě obraťte, ať nepřeplatíte zbytečně moc. K úvěrům patří také refinancování. Pokud si nejste jisti, zda zrovna Váš úvěr je nejvýhodnější, můžeme ho refinancovat a splátku snížit. Stává se, že mi klienti přinesou smlouvu se sazbou i přes 14%. Těchto šílených čísel Vás ušetřím, najdu Vám řešení.

Koupě bytu
Letadlo v oblacích

POJIŠTĚNÍ

Pojem pojištění a jeho rozsah je poměrně široký. Ze všeho nejdůležitější je nastavit správně parametry pro každého klienta individuálně. Důležité je zajistit si jak majetek, tak zdraví. Mým cílem není, zde vyjmenovat všechny druhy pojištění a podrobně je rozebírat, to by Vás mohlo nudit. Mým cílem je dát všem vědět, že jsem tu pro Vás a vše potřebné Vám pomůžu vybrat i sjednat. A mou prací je nastavit pojištění na míru každého klienta tak, aby se na něj mohl spolehnout právě v té chvíli, kdy ho nejvíc potřebuje a s jistotou se na mě vždy obrátit.

suché Woods
Obytný dům

INVESTICE

Přesně sem, se hodí slogan: Pomáhám lidem bohatnout a plnit jejich sny a cíle. Snem většiny lidí je, aby se v určité fázi svého života nemuseli starat o to, kde vzít peníze na to či ono. A od toho jsou tu investice. Nejdůležitějším úkolem pro mě je, zjistit od klientů jejich cíle, na co budou v budoucnu peníze potřebovat. Ať už je to koupě vlastního bydlení, studium dětí, nebo spoření si na důchod. Nenechávejte své úspory ležet ladem na běžných účtech, ztrácejí zde na hodnotě, odborně se tomu říká inflace, což znamená, že peníze v čase bohužel ztrácejí na hodnotě.

Burza
Pár v pláštěnkách

PENZE

Často opomíjeným druhem investice je doplňkové penzijní připojištění. Je to dobrovolné spoření si na důchod, na které přispívá stát a případně i Váš zaměstnavatel. Věděli jste o tom? Spousta lidí se tak připravuje o peníze, které mohou získat navíc ke svému vkladu. A nebudeme si nalhávat, že se o nás jednou postará stát. Ráda Vám pomohu, jak s výběrem investiční strategie u Allianz penzijní společnosti. Kdo si spoří na penzi déle, může být účastníkem transformovaného fondu. Pojďme to společně zkontrolovat, zda je to pro Vás opravdu vhodné řešení!

Milovníci v přírodě
Dobré zprávy

DIP

Není dip jako DIP 

Co znamená DIP ve finanční terminologii? 

Dlouhodobý investiční produkt - investování na rentu se státní podporou, která dává smysl.

  • Alternativa i doplnění k tradičnímu penzijnímu připojištění či doplňkovému penzijnímu spoření.

  • Široký výběr investičních produktů, které můžete zařadit do režimu "DIP"

  • Daňové zvýhodnění příspěvku účastníka až do výš 48 000 Kč za rok a možnost daňové uznatelnosti příspěvku zaměstnavatele až do výš 50 000 Kč za rok

 

Proč si zřídit DIP?

  • daňové výhody

  • příspěvky od zaměstnavatele

  • široká nabídka investičních produktů v režimu DIP

  • flexibilita a možnost změny

  • dlouhodobé investování jako vhodná příprava na rentu

 

Jak čerpat daňové výhody DIP? Stačí splnit dvě podmínky:

  • prostředky se nesmí vybrat před dosažením věku 60ti let

  • smlouva musí trvat minimálně 10 let

Pár doma
DIP
bottom of page