top of page

O mně

Hana Beladová, finanční poradce, hypotéky

ÚVOD

Dovolte mi krátké představení a přelet do mého soukromého života. Jsem ráda, že se mohu s Vámi, kteří čtete tato slova, podělit o kousek mého světa.

NÁZOR

Domnívám se, že dlouhodobé partnerství, ať již pracovní či osobní, spočívá v důvěře, toleranci, odhodlání a v neposlední řadě i v otevřenosti a pochopení.

KDO JSEM

Jsem nezávislá poradkyně a specialistka ve financích. Mými přednostmi jsou profesní znalosti, profesionální a individuální přístup. Mou největší vášní jsou hypotéky a úvěry. Ale s tím přímo souvisí i ostatní finanční oblasti jako je pojištění, investice a penze, se kterými Vám také ráda pomohu. Neustále investuji do svého vzdělání hodně času a úsilí, abych pro Vás mohla připravit vždy to nejvhodnější řešení. Zakládám si na individuálním přístupu ke každému klientovi. A podle toho přizpůsobím postupy a pravidla přímo na míru každého klienta. Zkrátka vždy nabízím svým klientům to nejlepší, co umím. I v této digitální době dávám přednost osobnímu přístupu. Důvodem je to, že mám ráda kontakt s lidmi. Mým cílem je navázat s klienty dlouhodobý vztah, který je založený na vzájemné důvěře. A proto je zde i závazek pro mě, že jsem tu pro Vás v každé situaci, a to i v té méně příjemné. Baví mě vybírat pro klienty ty nejvhodnější produkty ze široké škály nabídek a také poradit, jaké existují vychytávky v té či jiné oblasti. Vyznávám především jednoduché, srozumitelné a ekonomické řešení pro všechny, kteří se rozhodnou se mnou spolupracovat.

SELSKÝ ROZUM

Vyznávám jednoduché, srozumitelné a ekonomické řešení pro všechny své klienty.

MOTTO

Vytrvalost a síla jsou podmínkou úspěchu.

SOUKROMÍ

Kromě toho jsem také normální žena, matka, dcera, partnerka, chovatelka a kamarádka. V práci jsem kolegyně a obchodnice, která je týmovým hráčem. Jsem společenský typ ženy a cítím se dobře v příjemném kolektivu lidí, které mám kolem sebe. Nebojím se nových výzev a s radostí poznávám vše nové, co mi moje životní cesta přináší. Největší radostí a štěstím je ale moje rodina a pevné zázemí, které mi dodává právě sílu a vytrvalost, které jsou podmínkou všech úspěchů. Rodina je mi oporou při každém mém životním kroku. Chvíli to trvalo než si v r. 2016 na moji „novou“ profesi zvykli, ale nyní za mnou přijdou na radu buď s nějakou myšlenkou či nápadem, zda je to či ono pro ně vhodné. A komu bych chtěla radit raději s jejich financemi než právě jim. Důležitá je pro mě vzájemná důvěra s klienty. Tím, že si zakládám na férovém a osobním přístupu, tak se z některých z nich, stávají i moji přátelé. A z toho mám opravdu radost.

KONÍČKY

Mám ráda sport, kulturu a cestování. Sportu se věnuji od mládí, kdy mě rodiče zapsali na sportovní školu. Již tam to byla pro mě výzva, abych zvládla náročné tréninky a uměla se i prosadit. Nyní se sportu věnuji rekreačně. V zimě jezdíme s rodinou lyžovat a v létě k vodě, abychom si užili sluníčka. Za kulturou vyrážím několikrát do roka.

My ženy potřebujeme k úspěchu být někdy na chvíli výjimečné...

Pocit bezpečí je rodina a zázemí, láska je štěstí, s přáteli je zábava, i to vše přináší úspěchy...

bottom of page